Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Sara Piasecka, studentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego została Wicemistrzynią Świata Juniorów i Mistrzynią Europy Juniorów w Żeglarstwie Lodowym.
Dyrektor Opery Bałtyckiej Warcisław Kunc i Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Jerzy Gwizdała podpisali porozumienie o współpracy w celu wspierania wzajemnego popularyzowania nauki, wiedzy i kultury, wymiany doświadczeń w dydaktyce, jak również organizacji wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych i kulturalnych.
Na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego trwa rekrutacja na podyplomowe studia Gedanistyka, poświęcone dziejom, kulturze i zabytkom GDAŃSKA.
Trwa dodatkowa rekrutacja w Akademii Morskiej w Gdyni. Uczelnia prowadzi do 10 lutego zapisy na studia stacjonarne II stopnia oraz studia niestacjonarne I i II stopnia.
Rozwój branży lotniczej powoduje zwiększenie zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników. Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprasza chętnych na studia podyplomowe "Obsługa ruchu lotniczego".
Trwa rekrutacja na studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Dr Anna Mazurkiewicz z Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego objęła stanowisko prezesa Polsko-Amerykańskiego Towarzystwa Historycznego (Polish American Historical Association, PAHA) na kadencję 2017-2018. PAHA jest amerykańską organizacją naukową, której misją jest prowadzenie i promocja badań nad Polonią amerykańską – jej historią, kulturą, a także dziejami migracji i polskiej diaspory w ujęciu porównawczym.
Trójmiejskie oddziały Profi-Lingua w Gdańsku i Gdyni zapraszają na kursy językowe. Zapisując się w styczniu skorzystasz z ciekawych benefitów przygotowanych przez szkołę.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisy trwają do 28 lutego 2017 roku.
Dwie doktorantki Uniwersytetu Gdańskiego, zostały laureatkami wyróżnień w 12. konkursie na artykuł popularnonaukowy pt. „Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach”, zorganizowanym przez miesięcznik „Forum Akademickie”. W konkursie mogły wziąć udział osoby, które nie ukończyły 35. roku życia: pracownicy naukowi uczelni i instytutów badawczych oraz doktoranci.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Psychologia prowadzona w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim oraz jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym otrzymała pozytywną ocenę PKA.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Turystyka Skandynawska oraz Turystyka zdrowotna z dietetyką to dwie nowe specjalności na studiach II stopnia, które pojawiły się w ofercie Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.
Pozyskiwanie i zarządzanie projektami unijnymi to nowy kurs, który pojawił się w ofercie Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku ma w swojej ofercie Kurs Pilotów Wycieczek. Szkolenie obejmuje 50 godzin wykładów oraz 20 godzin zajęć praktycznych (realizowanych podczas wyjść terenowych i kilkudniowego wyjazdu szkoleniowego).
Uniwersytet Gdański jako jedyna uczelnia z Pomorza znalazł się w rankingu U.S. News & World Report.
Ciekawa inicjatywa Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Zobacz symulację wypadku podczas debaty "Bądź bezpieczny na drodze". W WSAiB spotkało się liczne grono ekspertów i mieszkańców Gdyni aby wspólnie porozmawiać o tym, jak zwiększyć bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego.

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Dietetyka. Jeszcze można przyłączyć się do grupy! Zajęcia rozpoczynają się pod koniec października.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealneNauka języka w twoim mieście


Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
Uniwersytet_Gda__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Training and development
miniatura
miniatura