Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Jak wynika z badania „Studenckie auto marzeń”, przeprowadzonego przez firmę Kongsberg Automotive Pruszków, większość studentów marzy o posiadaniu auta marki BMW bądź Audi. Prawie 40 proc. spośród nich w samochodzie ceni sobie wygodę i bezawaryjność. Najmniej istotną kwestią jest natomiast kolor – niecałe 3 proc. badanych kierowałoby się nim przy zakupie wymarzonego auta.
Trwa rekrutacja na studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Dr Anna Mazurkiewicz z Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego objęła stanowisko prezesa Polsko-Amerykańskiego Towarzystwa Historycznego (Polish American Historical Association, PAHA) na kadencję 2017-2018. PAHA jest amerykańską organizacją naukową, której misją jest prowadzenie i promocja badań nad Polonią amerykańską – jej historią, kulturą, a także dziejami migracji i polskiej diaspory w ujęciu porównawczym.
Trójmiejskie oddziały Profi-Lingua w Gdańsku i Gdyni zapraszają na kursy językowe. Zapisując się w styczniu skorzystasz z ciekawych benefitów przygotowanych przez szkołę.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisy trwają do 28 lutego 2017 roku.
Dwie doktorantki Uniwersytetu Gdańskiego, zostały laureatkami wyróżnień w 12. konkursie na artykuł popularnonaukowy pt. „Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach”, zorganizowanym przez miesięcznik „Forum Akademickie”. W konkursie mogły wziąć udział osoby, które nie ukończyły 35. roku życia: pracownicy naukowi uczelni i instytutów badawczych oraz doktoranci.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Psychologia prowadzona w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim oraz jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym otrzymała pozytywną ocenę PKA.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Turystyka Skandynawska oraz Turystyka zdrowotna z dietetyką to dwie nowe specjalności na studiach II stopnia, które pojawiły się w ofercie Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.
Pozyskiwanie i zarządzanie projektami unijnymi to nowy kurs, który pojawił się w ofercie Wydziału Studiów Społecznych w Gdańsku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.
Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku ma w swojej ofercie Kurs Pilotów Wycieczek. Szkolenie obejmuje 50 godzin wykładów oraz 20 godzin zajęć praktycznych (realizowanych podczas wyjść terenowych i kilkudniowego wyjazdu szkoleniowego).
Uniwersytet Gdański jako jedyna uczelnia z Pomorza znalazł się w rankingu U.S. News & World Report.
Ciekawa inicjatywa Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Zobacz symulację wypadku podczas debaty "Bądź bezpieczny na drodze". W WSAiB spotkało się liczne grono ekspertów i mieszkańców Gdyni aby wspólnie porozmawiać o tym, jak zwiększyć bezpieczeństwo każdego uczestnika ruchu drogowego.

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Dietetyka. Jeszcze można przyłączyć się do grupy! Zajęcia rozpoczynają się pod koniec października.
Miło nam poinformować, że dnia 29 września podczas Gali Jubileuszu 25-lecia Pracodawców Pomorza Uniwersytet Gdański został wyróżniony Złotym Medalem Za Zasługi dla Pracodawców Pomorza, jednej z najstarszych organizacji pracodawców w Polsce. Uczelnia została doceniona „za aktywne i skuteczne podejmowanie działań umożliwiających realną współpracę środowiska naukowego i gospodarczego”.
Trwa rekrutacja w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Uczelnia ZWIĘKSZYŁA PULĘ MIEJSC na studiach na kierunku „Turystyka i Rekreacja” – stacjonarne, niestacjonarne oraz e-learning.
Uniwersytet Gdański zaprasza na studia I i II stopnia. Internetowa Rejestracja Kandydatów zakończy się (w zależności od kierunku) 23 września. Trwa również nabór na 109 kierunków studiów podyplomowych!
Do 1 października potrwa dodatkowa rekrutacja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet_Gda__ski_220.jpg
WSAiB_baner_220x300px.gif
WSTiH_220x300_PL.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura