Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Rekrutacja na semestr letni w WSAiB

WSAiB_logo horyzontalne_pl_400

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisy trwają do 28 lutego 2017 roku.

Rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni ogłasza rekrutację na semestr letni 2016/2017. Nabór prowadzony jest na kierunkach: Prawo, Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie oraz Management w trybie niestacjonarnym oraz na wyższe semestry w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Studia w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wyróżniają się praktycznym wymiarem nauki. Wykładowcy WSAiB są uznanymi autorytetami w swoich dziedzinach, ekspertami z wieloletnim doświadczeniem. Studenci Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zdobywają nie tylko aktualną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności pozwalające podjąć zatrudnienie w wyuczonym zawodzie.

Jakość nauczania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni potwierdza Polska Komisja Akredytacyjna (PKA). W opinii PKA jakość oraz standardy kształcenia na kierunkach realizowanych przez WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zostały ocenione na ocenę bardzo dobrą: http://www.pka.edu.pl/

Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2016/2017 trwa od 12 grudnia 2016 do 28 lutego 2017. Koszt wpisowego wynosi 300 zł. Więcej informacji o procesie rekrutacji.


data ostatniej modyfikacji: 2017-01-09 15:18:27
Komentarze

Szkoły policealneNauka języka w twoim mieście


Profi_lingua_220_blekitny.gif

Nauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
Uniwersytet_Gda__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Training and development
miniatura
miniatura