Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-02-18 22:00

HEIKO LAUX (Kanzleramt, Ovum - Berlin) II Bułka Paryss''ka

HEIKO LAUX (Kanzleramt, Ovum - Berlin) II Bułka Paryss''ka

Miejsce: B90
Gdańsk, Ul. Doki 1

Kup bilet

Cena biletu Standard: 25 PLN

HEIKO LAUX (Kanzleramt, Ovum - Berlin)

18 lutego w gdańskim klubie B90 wystąpi niekwestionowana legenda techno, profesor tego gatunku, założyciel Kanzleramt Music. Ma na swoim koncie 5 albumów i niezliczoną ilośc wydawnictw w czołowych wytwórnich takich jak Truesoul, Figure, Soma, Rejected, Suol, Tronic, Uturn czy Ovum. Jesli nie wiecie jeszcze o kim mowa to z chęcią podpowiemy. Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta przed Państwem - Heiko Laux.

HEIKO LAUX (Kanzleramt, Ovum - Berlin)
https://www.facebook.com/heikolauxofficial/
www.heiko-laux.com.

Jako najmłodszy z 5 dzieci, Heiko Laux zawsze był sprzeciwiającym się normom buntownikiem w rodzinie, nawet w młodości. Odzwierciedla się to do dziś w jego podejściu do muzyki elektronicznej gdzie prezentuje zdolność do lawirowania między gatunkami przy uzyciu liczynch aliasów, projektów i dźwięków. Założony w 1994 roku przez Heiko Lauxa Kanzleramt, był jednym z pierwszych niemieckich techno labeli wydającym najświeższe na tamte czasy brzmienia tego gatunku. 20 lat później Kanzleramt wciąż nieustannie testuje granice we współczesnym techno, wypełniając luki pomiędzy muzyką techno, trance i minimal.

Od ostatniego albumu w Kanzleramt w 2006 roku Heiko wydawał płyty w wielu znanych wytwórniach, muzycznie począwszy od klasycznego techno aż po melancholijne dźwięki deep techno. Jego wydawnictwa na Truesoul, Figure i Soma były wynikiem współpracy z producentem z Amsterdamu Stevem Rachmadem. Inne wytwórnie na których ukazały sie jego płyty to m.in. Rejected, Suol, Tronic i Uturn, który zanurza się w sferę hipnotycznego techno. W ubiegłym roku Heiko wydał dwie EPki w Ovum labelu Josha Winka. Pierwsza przy współpracy z Diego Hostettlerem druga zaś z Alexanderem Lukatem która z miejsca stała się numerem jeden w sprzedaży dla Ovum na Beatport od czasu jej premiery w październiku 2013 r. Dla Heiko Laux inspiracje mogą przychodzić z dowolnego źródła. Stale żyjąc chwilą, uchwycając emocje i reakcje z otaczającego świata, jego produkcje przedstawiają piękno egzotycznych krain i galaktycznych krajobrazów.

W styczniu 2014 roku dwudziesta rocznica istnienia Kanzleramt obchodzona była w berlińskim Berghain i od tego czasu Heiko był zapraszany do różnych miejsc na całym świecie od Los Angeles aż po Tokio, by prezentować dokonania swojego labelu.
Wydanie Fernweh będzie wielkim osiągnięciem dla Heiko Lauxa, gdyż będzie to jego piąty solowy album dla Kanzleramt. Od początków w 1994 roku Heiko zanurzał się w różne style i gatunki muzyczne jednakże będzie on zawsze odgrywał istotną rolę i będzie jednym z symboli złotej ery techno. Przy braku zainteresowania do "grzebania w przeszłości" jak np. odgrzewania własnych albumów Heiko stale prze naprzód, szuka nowych inspiracji. Motywowany jego niewątpliwą pasją, będzie nadal produkować muzykę, aby wypełnić pustkę we współczesnym techno.


data ostatniej modyfikacji: 2016-11-18 19:27:47
Komentarze

Nauka języka w twoim mieście


boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura
miniatura