Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-03-03 21:00

Quebonafide - Egzotyka

Quebonafide - Egzotyka

Miejsce: Scena
Sopot, Al. Franciszka Mamuszki 2

Kup bilet

Cena biletu Standard: 45 PLN

Quebonafide

Bilet VIP zapewnia:

- miejsce siedzące,
- widok na sale koncertową i klubową,
- darmowe przekąski.

Wygodne sofy i fotele, widok na sale koncertową i kllubową z antresoli – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć!
Scena Klub || Strefa VIP: https://goo.gl/1z7QyQ

Quebonafide wyrusza w trasę ze swoim najnowszym krążkiem "Egzotyka"!

"Egzotyka" powstawała na kilku kontynentach. Jest owocem podróży dookoła świata, którą Quebonafide odbył w ubiegłym roku.

- Przed każdą podróżą staram się bardzo wnikliwie przygotować i odpowiednio nastroić. Począwszy od zagłębiania się w muzykę i tradycję danych miejsc, po aspekty historyczne. [...] Miejsca weryfikuję zarówno na podstawie opinii znajomych, jak i książkowych doświadczeń, ale myślę, że największy wpływ na kierunki, w które będziemy się udawali ma moja własna ciekawość skonfrontowania realiów z wyobrażeniami. Staram się wczuć w dane miejsce, a nie obserwuję chłodnym okiem wyalienowanego badacza - wyjaśniał Quebo w rozmowie z Redbull.com.

"Egzotyka" jest drugim solowym albumem rapera.

Płytę promują teledyski: nagrany w Tajlandii 'Oh My Buddha', meksykański 'quebahombre', 'Szejk' realizowany w Dubaju oraz nagrany w Indiach 'Bollywood' z gościnnym udziałem Czesława Mozila.

---------------------
Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka' – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak 'Hype', 'Ile Mogłem', 'Żadnych Zmartwień', 'Ciernie' czy 'Trip', wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


data ostatniej modyfikacji: 2017-01-24 17:15:01
Komentarze

Nauka języka w twoim mieście


boks_2016_17_drugi_jezyk_gratis.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura
miniatura