NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Dr Marcin Szulc z UG ambasadorem kampanii „Biała Wstążka” w Gdyni

Dr Marcin Szulc z Zakładu Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał statuetkę ambasadora kampanii „Biała Wstążka” w Gdyni 2018 w trakcie konferencji „Jubileuszowe 10 lat wspólnego przeciwdziałania przemocy”.

Podczas uroczystości, która odbyła się 10 grudnia w Klubie 3. Flotylli Okrętów w Gdyni dr Marcin Szulc wygłosił również wykład okolicznościowy „Czy istnieje recepta na zdrowe i szczęśliwe życie? O psychologicznych wyznacznikach zdrowia”.

Kampania „Biała wstążka” to największa na świecie kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w ponad 60 krajach. Kampania została stworzona przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu rozpoczęcie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania. Noszenie białej wstążki ma być symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet, a także osobistym zobowiązaniem noszącego ją mężczyzny, że nigdy nie będzie stosować, akceptować lub milczeć na temat przemocy wobec kobiet.


data ostatniej modyfikacji: 2018-12-13 08:56:16
Komentarze

Nauka języków w Trójmieście
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSB-przeglad-uczelni_1.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 11
miniatura wydarzenia
miniatura
 
Polityka Prywatności