Germanicus Niemieckie Centrum Językowe - Gdynia

81-540 Gdynia
Al. Zwycięstwa 250
tel. +48 (58) 669 22 99

Centrum Językowe Germanicus z siedzibą w Gdyni Orłowie istnieje od stycznia 2001 roku. Od początku postawiliśmy na jakość: małe grupy, indywidualne podejście do klienta, świetnie wyszkolona kadra lektorska, regularny monitoring zajęć. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, jak i lekcje indywidualne. Jesteśmy także znanym w Trójmieście organizatorem firmowych szkoleń językowych.

Nie lubimy masówki. Uważamy, że nauka języka to dla wielu słuchaczy często trudne przedsięwzięcie zasługujące na indywidualna opiekę i maksymalne wsparcie z naszej strony. Lektor jest osobistym coach’em językowym każdego klienta.

Oferujemy:

kursy języka angielskiego, kursy języka niemieckiego, kursy języka hiszpańskiego oraz kursy języka rosyjskiego.

Oferujemy wszystkie poziomy zaawansowania według klasyfikacji CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Aktywnie wdrażamy Europejskie Portfolio Językowe wraz z Europejskim Paszportem Językowym.

Posiadamy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 i jako jedyna szkoła językowa w Gdyni akredytację Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

Łatwo do nas trafić. Jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie CH Klif. Kilka metrów od naszej siedziby znajdują się: przystanek trolejbusowy i autobusowy oraz stacja SKM. 

Sekretariat czynny jest:

pon – Pt 7:00 – 20:45

sobota 7:30 – 13:00


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języków w Trójmieście
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
ATAS_220.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
 
Polityka Prywatności