Efekty nauki, nie minuty zajęć
Inne szkoły językowe mogą sprzedawać minuty zajęć. MY SPRZEDAJEMY EFEKT NAUKI! Nie musisz spędzać długich godzin nad książkami, aby nauczyć się języka obcego. Kursy językowe w Profi-Lingua w Gdańsku i Gdyni to gwarancja opanowania języka w optymalnym czasie.
Jesteśmy pewni, że z pomocą naszych profesjonalnych lektorów szybko rozwiniesz wszystkie niezbędne umiejętności językowe. Na dowód tego przygotowaliśmy dla naszych Kursantów GWARANCJĘ ZDANIA EGZAMINU.
W przypadku niepowodzenia podczas egzaminu, kolejny rok nauki w naszej Szkole otrzymasz gratis. Ale bez obaw - zdawalność egzaminów w naszej Szkole wynosi niemal 99%.
Dla osób ceniących dłuższy kontakt z językiem obcym i naszymi lektorami, przygotowaliśmy pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych. W tym roku oddajemy do Twojej dyspozycji min. 1000 miejsc na takich zajęciach, w filiach w Trójmieście.
ostatnia aktualizacja: 2010-12-07