NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Film „Beksińscy. Album wideofoniczny” w reżyserii Marcina Borchardta otrzymał nominację Polskiej Akademii Filmowej do nagrody „Orzeł 2017” w kategorii „Najlepszy film dokumentalny". Przyznawane po raz dwudziesty „Orły” to najważniejsze nagrody filmowe w Polsce. Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2017 odbędzie się w poniedziałek, 26 marca o godz. 20.00 w Teatrze Polskim w Warszawie.
Absolwencie weź udział w projekcie! TEKA ABSOLWENTA – Technologia –Efektywność – Kompetencje – Aktywizacja Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyciu zatrudnienia
Uniwersytet Gdański ponownie znalazł w gronie trzech najlepszych polskich uczelni w konkursie Genius Universitatis, organizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, na najbardziej kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych w kategorii reklama prasowa. Uczelnia zajęła 3. miejsce już drugi raz z rzędu.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 230 zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 230 zł.
Prof. Tadeusz Palmowski z Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał medal im. Eugeniusza Kwiatkowskiego „Za wybitne zasługi dla Gdyni”. Jest to najwyższe odznaczenie przyznawanym przez Radę Miasta Gdyni. Uroczystość odbyła się w ramach obchodów 92. urodzin Miasta Gdyni.
Do 5 marca trwa rejestracja kandydatów na Studia Podyplomowe Niderlandzkie prowadzone na Uniwersytecie Gdańskim. Nowe studia ruszą już od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 i potrwają trzy semestry. Słuchacze i słuchaczki będą zdobywać znajomość języka niderlandzkiego (na poziomie komunikatywnym), a także wiedzę z zakresu kultury krajów niderlandzkojęzycznych oraz polsko-holenderskiej współpracy gospodarczej. Przewidziano również wyjazdy terenowe i wizyty studyjne w holenderskich firmach działających w Gdańsku.
Dr hab. Robert Bęben, prof. nadzw. z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał wyróżnienie ,,Primum Cooperatio", czyli Nade Wszystko Współpraca – Nagrodę Specjalna im. Prof. Bolesława Mazurkiewicza.
Trwa nabór do VI Edycji Szkoły Prawa Francuskiego utworzonej przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Toulouse Capitole 1.
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni zaprasza na studia niestacjonarne I i II stopnia. Rekrutacja trwa do 28 lutego 2018 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Trwa zimowa rekrutacja na studia I i II stopnia w Akademii Morskiej w Gdyni. Zapisy przyjmowane są do 9 lutego 2018 roku.
3 marca odbędzie się Forum Wyjazdów Językowych, który w tym roku zagości w Gdańsku. Wydarzenie to jedyna taka okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami w zakresie organizacji wyjazdu zagranicznego dla studentów i młodzieży.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Trwa rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gdańsku. Zapisy przyjmowane są do 31 marca 2018 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
W Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni trwa zimowa rekrutacja na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Futsalistki AZS UG zwyciężyły w rywalizacji z Kotwicą Kórnik w Ekstralidze Futsalu Kobiet! W ramach meczu trzeciej kolejki EFK, AZS UG Futsal Ladies po pełnym emocji spotkaniu wygrały z Kotwicą 4:2 (3:0).
30 listopada odbyło się uroczyste podpisanie umowy przystąpienia do Konsorcjum Narodowego Centrum Badań Bałtyckich nowych Partnerów: Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Morskiej w Gdyni, Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie, Morskiego Instytutu Rybackiego – PIB i Instytutu Budownictwa Wodnego PAN w Gdańsku. Lidera konsorcjum – Uniwersytet Gdański reprezentował Prorektor ds. Rozwoju prof. dr hab. Krzysztof Bielawski.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220_ok.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura