NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
W Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni trwa zimowa rekrutacja na studia podyplomowe.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Futsalistki AZS UG zwyciężyły w rywalizacji z Kotwicą Kórnik w Ekstralidze Futsalu Kobiet! W ramach meczu trzeciej kolejki EFK, AZS UG Futsal Ladies po pełnym emocji spotkaniu wygrały z Kotwicą 4:2 (3:0).
30 listopada odbyło się uroczyste podpisanie umowy przystąpienia do Konsorcjum Narodowego Centrum Badań Bałtyckich nowych Partnerów: Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Morskiej w Gdyni, Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie, Morskiego Instytutu Rybackiego – PIB i Instytutu Budownictwa Wodnego PAN w Gdańsku. Lidera konsorcjum – Uniwersytet Gdański reprezentował Prorektor ds. Rozwoju prof. dr hab. Krzysztof Bielawski.
Klaudiusz Grabowski, doktorant na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego, historyk, historyk sztuki, animator kultury i pasjonat Gdańska odebrał w piątek Nagrodę Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury. Decyzją Kapituły nagrodę otrzymali również Michał Jaros, aktor Teatru Wybrzeże oraz Kamil Kocurek, grafik i pedagog. Nagroda Publiczności trafiła do zespołu Algorhythm.
Uniwersytet Gdański wraz z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym zapraszają na nowe studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo medyczne. Rekrutacja trwa do 30 listopada 2017 roku.
Trwa rekrutacja do projektu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przygotowanego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego pt. „Stań się konkurencyjny z UG – podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach”. Celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy pracowników MŚP lub przedsiębiorstw ekonomii społecznej bądź przedsiębiorstw społecznych, w wieku aktywności zawodowej, poprzez realizację studiów podyplomowych, szkoleń i kursów. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia podyplomowe. Jeśli jesteś zainteresowany to musisz się pospieszyć bo to ostanie dni naboru.
Dwa projekty Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego związane z filmoznawstwem uzyskały dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu POWER. Oba dotyczą praktycznych staży w instytucjach kultury i są przeznaczone dla studentów kierunku Wiedza o filmie i kulturze audiowizualnej.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia podyplomowe. Jeśli jesteś zainteresowany to musisz się pospieszyć bo to ostanie dni naboru.
Dr Agnieszka Gajewicz z Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymała stypendium habilitacyjne w ramach programu „L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki” na rozwój metod chemoinformatycznych, wspierających ocenę ryzyka chemicznego stwarzanego przez nowe oraz obecne w środowisku substancje chemiczne. Wyróżniono w sumie sześć badaczek prowadzących różnorodne projekty naukowe z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu, m.in.: psychologii, medycyny, biologii czy chemii.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Psychologia prowadzona na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na poziomie jednolitych studiów magisterskich otrzymała wyróżniającą ocenę PKA
Do 18 października trwa rekrutacja na studia podyplomowe Design w przestrzeni społecznej, które organizowane są przez Uniwersytet Gdański i Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 550zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na nowy kierunek studiów podyplomowych: User Experience - projektowanie aplikacji, produktów i usług.
Dzięki działaniom w ramach projektu realizowanego przez wydziały Prawa i Administracji oraz Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego pracownicy małych i średnich przedsiębiorstwa, a także przedsiębiorstw ekonomii społecznej i społecznych z terenu województwa pomorskiego będą mieli szansnę na podniesienie swojej konkurencyjności poprzez ukończenie bezpłatnych szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Trwa rekrutacja do projektu „Stań się konkurencyjny z UG – podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach”. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego
Rozpoczęła się pierwsza edycja nowej imprezy artystycznej: plener rzeźbiarski. Tegoroczne spotkanie przebiega pod hasłem „Wyspa w granicie” i zgromadzi rzeźbiarzy pracujących w tym materiale, m.in. prof. Wojciecha Sęczawę, Bogdana Markowskiego, Stanisława Gieradę. Rzeźby powstałe podczas pleneru będą eksponowane w przestrzeni publicznej Wyspy Sobieszewskiej. Wydarzenie jest współorganizowane przez Stację Biologiczną Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Wstęp wolny.
DARMOWE SZKOLENIE Z NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
EF_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220_ok.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura