NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Podczas Pomorskiej Gali Żeglarskiej 2018 Magdalena Kwaśna, studentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i zawodniczka sekcji żeglarskiej AZS Uniwersytet Gdański otrzymała tytuł „Pomorskiej Żeglarki Roku 2018”.
Studenckie koła naukowe Uniwersytetu Gdańskiego wróciły z pierwszymi nagrodami zdobytymi w Ogólnopolskim Konkursie StRuNa. Koło Badań Psychologicznych „Experior”, działające w Instytucie Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych UG, zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze Koło Naukowe Roku 2018, a SKN „Molekuła”, działające w Katedrze Biologii Molekularnej na Wydziale Biologii UG, otrzymało Nagrodę Główną za Najlepszy Projekt Roku.
Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o. we współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetem w Akureyri School of Business in Science w Islandii podjęły się organizacji konkursu stypendialnego, który ma za zadanie wspierać polskich studentów zamierzających studiować na Uniwersytecie w Akureyri w ramach Programu Stypendialnego Erasmus. Wydarzenie inaugurujące konkurs PISCES (Polish Icelandic Scholarship – Exchange Studies) odbyło się 7 listopada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku w swojej ofercie posiada wiele kierunków prowadzonych w języku angielskim.
Uniwersytet Morski w Gdyni został laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018, pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP dr Alicji Adamczak. Uniwersytet nagrodę otrzymała w kategorii „Uczelnia przyszłości” za realizację projektu „Infrastruktura dydaktyczna wspierająca kształcenie praktyczne na Wydziałach Mechanicznym, Elektrycznym i Nawigacyjnym Akademii Morskiej w Gdyni - zakup wyposażenia laboratoriów dydaktycznych” (iMEN).
Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zdobył złoty dyplom na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym im. Liviu Borlana w Baia Mare w Rumunii.
Studentki Uniwersytetu Gdańskiego zdobyły złoto i srebro w Mistrzostwach Polski w Klasach Olimpijskich w Żeglarstwie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdynia zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego okazał się bezkonkurencyjny na Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym „CANCO MEDITERRANIA” Barcelona – Lloret de Mar. Zespół pod batutą prof. Marcina Tomczaka zdobył GRAND PRIX festiwalu, 4 złote dyplomy i specjalną nagrodę pieniężną.
Uniwersytet Morski w Gdyni otrzymał certyfikat „Logo HR Excellence in Research” przyznawany przez Komisję Europejską instytucjom, które wdrażają i stosują zasady „Europejskiej Karty Naukowca”, a także zasady „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.
Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Trójmieście jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi? Odkryj swój potencjał! Dołącz do globalnej organizacji młodych, działającej w ponad 120 krajach na całym świecie.  Zapisy trwają tylko do 30 września.
Języki których między innymi będziesz mógł się uczyć to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski, szwedzki, norweski i japoński. Centrum Języków Obcych UG oferuje naukę na wszystkich poziomach.
Akademia Morska w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja dodatkowa trwa do 14 września 2018 roku.
Centrum Języków Obcych jest międzywydziałową jednostką Uniwersytetu Gdańskiego powołaną pod nazwą Studium Języków Obcych w 1970 roku do organizowania i prowadzenia działalności dydaktycznej w zakresie nauczania języków obcych studentów wszystkich wydziałów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Nazwa Centrum Języków Obcych obowiązuje od 2018 roku.
Uniwersytet Gdański prowadzi dodatkową rekrutację na studia I i II stopnia. Terminy rejestracji dostępne poniżej.
Akademia Morska w Gdyni znalazła się na 42 miejscu w dyscyplinie Marine/Ocean Engineering (inżynieria morska) tzw. Listy Szanghajskiej. Na liście tej Akademia Morska w Gdyni znalazła się po raz pierwszy.
Do największego wydarzenia hip-hopowego w szerokiej okolicy Człuchowa (woj. pomorskie) dzieli nas już niespełna miesiąc.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku zaprasza na studia. Zapisując się do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000zł.
W Międzynarodowym Towarzyskim Turnieju w Futsalu Kobiet w Poznaniu zawodniczki AZS UG Futsal Ladies triumfowały po wygranej z gospodyniami rywalizacji – AZS UAM Poznań. W zawodach udział wzięły też dwa zespoły z Anglii (Liverbird Futsal i Manchester Futsal). Ponadto zawodniczka AZS UG Natalia Świętoniowska została powołana do Reprezentacji Polski na Akademickie Mistrzostwa Świata w Kazachstanie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - Sylwia Orlińska, WNZ Bioinżynieria Zwierząt
miniatura
miniatura Rektor ze studentami
 
Polityka Prywatności