17-18.09.2018

Uniwersytet Gdański gospodarzem Gdańskiego Salonu Maturzystów Perspektywy

Jak przygotować się do matury? Który kierunek studiów daje najlepsze perspektywy? W jaki sposób mądrze poruszać się po rynku pracy? Odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań maturzyści otrzymają podczas Gdańskiego Salonu Maturzystów 2018, który odbędzie się 17 i 18 września na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wstęp wolny.

Czas: 17-18 września 2018, godz. 9.00-13.45

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UG, Bałtycki Kampus UG w Gdańsku Oliwie, ul. Bażyńskiego 6

Organizator główny: Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

To już dwunasta edycja Salonu Maturzystów Perspektywy – największej w Polsce kampanii edukacyjno-informacyjnej, która co roku we wrześniu odbywa się w głównych ośrodkach akademickich naszego kraju. W każdej edycji bierze udział około 130 tysięcy uczniów ostatnich klas liceów i techników, a także nauczycieli i doradców zawodowych oraz rodziców. Uniwersytet Gdański stanie się tradycyjnie gospodarzem Gdańskiego Salonu Maturzystów Perspektywy.

W ramach Gdańskiego Salonu Maturzystów uczestnicy mają możliwość porozmawiać z przedstawicielami uczelni z całego kraju i poznać ofertę szkół wyższych, nowe kierunki, a także warunki studiowania. Podczas wydarzenia maturzyści będą mogli też wziąć udział w licznych konsultacjach i wykładach prowadzonych m.in. przez ekspertów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku, którzy opowiedzą o procedurach i wymaganiach związanych z przyszłoroczną maturą. Co roku rekordy popularności biją prezentacje na temat matury z matematyki.

Program wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.salonmaturzystow.pl/2018/gdansk/program

data ostatniej modyfikacji: 2018-09-17 10:49:02
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności