Serwis Noclegowo Trójmiasto - dział turystyka Studencki Informator Regionalny - Trójmiasto

3city Hostel

Miasto: Gdańsk

Gdańsk 80-886
Targ Drzewny 12/14
tel. 58 354 54 54

3 City Hostel dysponuje 108 miejscami noclegowymi w pokojach jedno, dwu, cztero, sześcio, ośmio i dziesięcio osobowych (tuby japońskie) ze wspólnymi łazienkami.

Oferując tanie noclegi w Gdańsku do dyspozycji naszych gości pozostaje całodobowa recepcja w której można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu informacji turystycznej. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do 12.00.

W cenie noclegu oferujemy śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, gorące napoje przez całą dobę,WiFi na terenie całego obiektu, dostęp do dwóch komputerów oraz do salonu z TV Sat z w pełni wyposażoną kuchnią. Mieszkańcy hostelu mają możliwość do bezpłatnego korzystania z Playstation, wielu gier i sprzętu do karaoke, stołu do bilarda i piłkarzyków oraz do darmowego wypożyczenia ręczników, parasoli, suszarki do włosów, żelazka i deski do prasowania oraz do płatności kartami kredytowymi.

Hostel 3City Gdańsk wyposażony jest w elektronicznie zamykane drzwi, metalowe szafki w każdym pokoju oraz całodobowy monitoring. Każdy Gość otrzymuje kartę i kluczyk umożliwiające sprawne poruszanie się po obiekcie i bezpieczne przechowywanie swoich rzeczy osobistych.

Serdecznie zapraszamy!
Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności