Szkoły językowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie (Trójmiasto) - zestawienie

Profi-Lingua - Gdynia

profi-lingua-przezr-300
Społeczności: facebook
Woj.;Miasto: Gdynia
Język: angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe, kursy specjalistyczne
Czas kursów: kursy letnie, kursy semestralne

ul. Armii Krajowej 13/4
81-372 Gdynia
tel. 58 660 64 84/85

Szkoła znajduje się w centrum Gdyni, dzięki temu bez problemu można do niej dotrzeć:)

Oddział w Gdyni to nowoczesna i przystosowany do nauczania języków obcych szkoła.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa z której kursanci mogą korzystać bez ograniczeń:)

Atrakcyjne rabaty:
- Studencki w wysokości 120 zł / rok szkolny,
- "Promocja znajomy"- 75 zł / jednorazowo,
- Rabat na drugi język - 30 % ceny kursu,
- Za kontynuację - 100 zł / rok szkolny,
- Wpłata z góry za rok szkolny - 150 zł / rok szkolny,
- Zakup podręczników- 5 %

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Ma ponad 21-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Prowadzi zajęcia w oddziałach zlokalizowanych w centrach największych miastach w Polsce.

Szkoła jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates), ETS GLOBAL (Educational Testing Service) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre). Zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI, Cambridge ESOL oraz ETS GLOBAL, które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły.

O językach

Angielski

Język angielski cieszy się największą popularnością ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie i wielką wartość użyteczności. Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua cieszą się renomą i są polecane znajomym kursantów jako najlepszy wybór.

Język angielski prowadzony jest przez lektorów polskich i obcokrajowców po angielsku. Nauka języka angielskiego odbywa się metodą komunikatywną. Kursy angielskiego są tak opracowane, aby kursant otrzymywał wiedzę z języka angielskiego w sposób całkowicie naturalny.

Inne języki

Drugim wybieranym językiem na kursach jest język niemiecki. Ze względu na bliskość do zachodniej granicy Polski, wykorzystywany jest najczęściej do celów zawodowych oraz związanych z podróżami do Niemiec. Nauka języka niemieckiego odbywa się po niemiecku - nauka niemieckiego w taki sposób daje najlepsze postępy.

Uczący się języka hiszpańskiego to trzecia najliczniejsza grupa kursantów. Pasja, hobby, podróże to najczęstsze powody nauki hiszpańskiego i wyboru kursu hiszpańskiego.

Z języków romańskich język francuski jest nadal bardzo popularny. W każdym roku szkolnym do wyboru jest także kilka terminów zajęć z języka włoskiego. Język rosyjski najczęściej wybierany jest z pobudek zawodowych.

Polityka Prywatności