www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Trwa rekrutacja do Szkoły Prawa Chińskiego w UG

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego prowadzi zapisy do Szkoły Prawa Chińskiego. Rekrutacja kończy się 15 października 2017 roku.

Celem nauczania Szkoły Prawa Chińskiego WPiA UG jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu chińskiej kultury prawnej oraz w szczególności prawa umów w Chinach z naciskiem na ich stosowanie. Zajęcia skierowane są do ludzi ciekawych świata, stanowią przewodnik dla osób chcących poznać tajniki umów oraz kultury korporacyjnej i prawnej Chin.

Program szkoły skierowany jest do studentów prawa, ekonomii i administracji, jak również do absolwentów i praktyków prawa (m.in. adwokatów, radców prawny i innych) oraz przedsiębiorców i osób zainteresowanych kulturą biznesową i prawną Chin. Program jest otwarty także dla cudzoziemców.

Zajęcia trwają od listopada do maja (jedna sobota w miesiącu).

Po ukończeniu szkoły słuchacze otrzymają certyfikat wystawiony przez Uniwersytet Gdański i China Youth University of Political Studies. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest pozytywne ukończenie kursu (prace pisemne, udział w zajęciach oraz zdanie testu końcowego).


data ostatniej modyfikacji: 2017-09-11 09:26:10
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220_ok.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura