NEWSY Trójmiasto
i pomorskie

Rekrutacja na studia podyplomowe w WSAiB

W Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni trwa zimowa rekrutacja na studia podyplomowe.

Zimowa rekrutacja obejmuje następujące kierunki:

  • Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji 
  • Zarządzanie BHP 
  • Administracja Publiczna 
  • Zarządzanie Projektem

Studia prowadzone będą w Gdyni oraz w Lęborku.

Administracja Publiczna to kierunek przygotowany z myślą o osobach, które chcą dostosować swoje kompetencje do nowoczesnej struktury administracyjnej. Uczestnicy studiów mają możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu PRINCE2® Foundation. Partnerem kierunku jest Altkom Akademia, która od wielu lat kształci kadry administracji rządowej, samorządowej oraz osoby zatrudnione w sektorze prywatnym.

Kierunek Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji umożliwia zdobycie dwóch certyfikatów: Certyfikowanego Auditora Wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwa informacji oraz Certyfikowanego Menedżera Bezpieczeństwa Informacji. Słuchacze tego kierunku zdobywają kompetencje z zakresu wprowadzania polityki bezpieczeństwa informacji w firmach, przeprowadzania auditów oraz oceny skuteczności systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Merytorycznym partnerem kierunku jest firma TÜV NORD, program zajęć zaś oparty o najnowszym rozporządzeniem UE w zakresie ochrony danych osobowych.

Specjaliści ds. Zarządzania BHP są nieustannie poszukiwani na rynku pracy. Dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy jest priorytetem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, którzy są coraz bardziej świadomi ryzyka zawodowego. Absolwenci kierunku Zarządzanie BHP mogą być zatrudnieni na stanowiskach: Starszego Inspektora ds. BHP, Specjalisty ds. BHP, Starszego Specjalisty ds. BHP oraz Głównego Specjalisty ds. BHP.

Zarządzanie projektami jest coraz częściej wybieraną przez firmy strategią. Na kierunku Zarządzanie Projektem uczestnicy nie tylko nabywają kompetencji zarządzania projektowego, ale również rozszerzają wiedzę z zakresu różnych form zarządzania i odpowiedniego ich wyboru. Absolwenci mają możliwość zdobyć jednego z oferowanych przez partnera, firmę Altkom Akademia, certyfikatu.

Dlaczego warto!

Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odznaczają się praktycznym charakterem. Każdy kierunek ma partnera biznesowego, który dzieli się z uczestnikami branżową, aktualną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Słuchacze kierunków mają również możliwość zdobycia certyfikatów branżowych potwierdzających rozwój w branży.

Terminy i zapisy:

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe prowadzona jest do końca stycznia 2018 r. Obowiązuje limit miejsc na kierunkach, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy na poszczególne kierunki odbywają się poprzez formularz na stronie


data ostatniej modyfikacji: 2017-12-13 12:15:21
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - Sylwia Orlińska, WNZ Bioinżynieria Zwierząt
miniatura
miniatura Rektor ze studentami
 
Polityka Prywatności