Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2015-08-08

Lenny Kravitz powraca! Kolejny koncert w Polsce - 08.08.2015 Ergo Arena/Gdańsk-Sopot

kategoria: koncerty

LENNY KRAVITZ - KOLEJNY KONCERT W POLSCE! 8 SIERPNIA 2015, ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT

Lenny Kravitz nie opuszcza swoich fanów na długo - ogłasza drugą część STRUT TOUR!

Bilety na koncert w Polsce trafią do sprzedaży w piątek 12 grudnia o godzinie 10.00 na www.livenation.pl i www.ticketmaster.pl

STRUT Tour okazało się gigantycznym sukcesem. Koncerty w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie ściągnęły fanów Kravitza z całej Europy. Bilety na te wydarzenia rozeszły się w mgnieniu oka już na początku uruchomienia sprzedaży. Lenny Kravitz nie opuszcza swoich fanów na długo, powraca w 2015 roku z drugą częścią trasy, z jeszcze większą dawką muzyki na żywo!

Lenny Kravitz nie zapomniał o swoich polskich fanach. Specjalnie dla nich pojawi się 8 sierpnia 2015 roku w Ergo Arenie. Będzie to wyjątkowe, klimatyczne show, pełne energii i wspaniałej muzyki.

STRUT - Nowy, długo oczekiwany album Lennego Kravitza, rewelacyjnie przyjęty przez fanów Artysty miał premierę 23 września tego roku.

"Ten album sprowadził mnie z powrotem do miejsca, w którym pokochałem muzykę" - powiedział Lenny Kravitz. "Do emocji które czułem będąc w liceum. Ta płyta to prawdziwy rock & roll- jest surowa, ma duszę i wszystko się ze sobą łączy".

Płyta STRUT mimo iż sięga do korzeni, nie jest archaiczna. To zupełnie nowe brzmienie, ale w starym sprawdzonym stylu. Taką właśnie płytę chciał nagrać Kravitz, co często powtarza w wywiadach.

Fani Artysty są oczarowani nowym krążkiem. Płyta utrzymuje się bardzo wysoko na listach sprzedaży, a w każdym radio słychać "The Chamber" - niekwestionowany hit niejednej imprezie sylwestrowej. STRUT znajduje się na liście pięciu najczęściej słuchanych rockowych albumów w serwisie deezer.com.

data ostatniej modyfikacji: 2014-12-11 14:42:17
Komentarze

Nauka języków w Trójmieście
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_70.jpg
WSSIP_220.jpg
WSAiB_baner_220x300px.gif
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Zaufało nam 230000 studentów
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności