www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-10-14

Muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać na żywo ulubionych superbohaterskich hitów w wykonaniu symfonicznej orkiestry. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo, futurystyczne ekrany LED i wizualizacje. To także nowa poprawiona formuła i niższe ceny biletów na koncert w Trójmieście, dostępnych na Eventim.pl już od 69zł.

Za nami pierwsze wykonanie koncertu w krakowskiej TAURON Arenie. Aby ulepszyć koncert i dać uczestnikom w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot jeszcze więcej przyjemności, zmodyfikowaliśmy trochę jego formułę. "Pozostawiliśmy chwaloną przez wszystkich muzykę i choreografie. Zamiast wirtualnej rzeczywistości, zaoferujemy jeszcze więcej tańca i tancerzy - i jeszcze więcej grafik i wizualizacji, w dużo większym stopniu odwołujących się do superbohaterów" - zapowiada Krzysztof Bober, główny organizator i pomysłodawca projektu.

Nie zapominajmy także o nowych, dużo niższych cenach biletów. Teraz każdy może wybrać odpowiadającą mu kategorię cenową z przedziału 69zł - 179zł, co czyni Superheroes in concert jedną z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych propozycji wśród koncertów z muzyką filmową na polskim rynku.

Przypomnijmy, że Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Usłyszycie motywy przewodnie m. in. z filmów:

· Amazing Spider-Man

· Iron Man

· Batman v Superman

· The Dark Knight Rises

· Captain America

· The Avengers

autorstwa takich geniuszy muzyki filmowej jak Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler. Łącznie blisko 90 minut oryginalnej muzyki po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda - Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz.

Superheroes in concert to także taneczny show. Taniec będzie wykonywany na żywo - i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach orkiestrowej sceny. Choreograf Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy (powiększoną względem koncertu w Krakowie) opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana czy Kapitana Ameryki. Dzięki kamerom, tancerzy i muzyków będziecie mogli obserwować w czasie rzeczywistym na wielkim ekranie zawieszonym tuż za orkiestrą.

Całość okraszona będzie zjawiskowymi multimediami - zarówno futurystycznymi scenografiami zbudowanymi z wykorzystaniem ekranów LEDowych, na których wyświetlane będą najwyższej jakości grafiki i wizualizacje, jak też umiejętnie dobranym oświetleniem. A wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju superbohaterskie widowisko.


SUPERHEROES IN CONCERT

14.10.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Ceny biletów: 69zł - 179zł

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Link do biletów: www.eventim.pl/superheroes-in-concert


data ostatniej modyfikacji: 2017-06-14 14:01:27
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_220_ok.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura