19-20.07.2019

Dwa dni z gwiazdami w Pucku podczas Lato z Radiem Festiwal 2019

Festiwal Lato z Radiem w Pucku
kategoria: koncerty

Daria Zawiałow, Kasia Kowalska, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band, Kapela ze Wsi Warszawa i Warszawskie Combo Taneczne – taki skład artystów w jednym miejscu tylko na „Lato z Radiem Festiwal” 2019, które już jutro i pojutrze zagra w Pucku. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

W piątek 19 lipca na Stadionie Miejskim od godz. 20.00 wystąpią: Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego oraz Kapela ze Wsi Warszawa.  Drugiego dnia, w sobotę 20 lipca od godz. 18.00 koncert rozpocznie Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy z gościnnym udziałem Sławka Uniatowskiego. Wspólnie wykonają utwory Zbigniewa Wodeckiego. Zaśpiewam „Lubię wracać tam, gdzie byłem” w wersji bardziej tanecznej. W świetnych bigbandowych aranżacjach Piotra Kostrzewy wykonamy też „Nie ma jak Bacharach”, „Tylko ty”, a to  utwór, który Zbyszek bardzo lubił – zapowiada Sławek Uniatowski. Usłyszeć go będzie można także w solowym repertuarze – ten znakomity wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista zaśpiewa autorski materiał z płyty „Metamorphosis”, w tym takie hity jak „Każdemu wolno kochać”, czy „Honolulu”. – Będzie też specjalna muzyczna niespodzianka, więc zapraszam wszystkich do Pucka na „Lato z Radiem Festiwal”! Ma być piękna pogoda, ma świecić słoneczko! Nad morzem jest zawsze fajnie i do tego muzyka... spotkajmy się tam! – zaprasza Uniatowski.

Sławek Uniatowski będzie też gościem Strefy Muzycznej na Zielonej Plaży w sobotę 20 lipca o godz. 12.30. Rozmowę z artystą poprowadzi dziennikarz radiowej czwórki Damian Sikorski.

Na Stadionie Miejskim w Pucku podczas „Lato z Radiem Festiwal” 2019 wystąpi także Kasia Kowalska, która od ponad 25 lat włada sceną rockową w Polsce. Artystka wykona zarówno utwory z najnowszej płyty AYA oraz dobrze znane przeboje. Wieczór zakończy gwiazda młodego pokolenia Daria Zawiałow, która już debiutancką płytą „A kysz!” zawojowała polskie listy przebojów. "Zapewniamy ogień! Serdecznie zapraszamy na koncert w Pucku!"- zapowiada artystka swój sobotni koncert w Pucku.

Tradycyjnie już przez dwa festiwalowe dni na gości czekać będą atrakcje w Strefach: Muzycznej i Familijnej, które usytuowane są na Zielonej Plaży oraz w Strefie Relaksu na Plaży Puck, po drugiej stronie mola. 

Dla tych, którzy nie mogą osobiście przyjechać do Pucka, Polskie Radio przygotowało relacje na żywo i video streamingi. Wszystkie koncerty można będzie oglądać na polskieradio.pl oraz latozradiem.pl, a także na facebookach poszczególnych anten i kanale youtube Polskiego Radia.


data ostatniej modyfikacji: 2019-07-19 10:02:36
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Trójmieście
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_przeglad_uczelni_1.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Collegium Humanisticum
 
Polityka Prywatności