Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-11-05

Ghostly Kisses w Gdańsku

kategoria: koncerty

Ghostly Kisses tworzy kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów Margaux Sauvé, która w wieku 5 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, podążając tym samym śladami swojej rodziny muzyków. Nazwa „Ghostly Kisses” została zainspirowana lekturą wiersza Williama Faulknera „Une ballade des dames perdues” i zdaje się być pięknym odbiciem eterycznego głosu artystki. Margaux wraz ze swoim zespołem zaczaruje polską publicznością 05/11 w Gdańsku.

Twórczość Ghostly Kisses trudno jednoznacznie przyporządkować. To raczej przeplatające się muzyczne pejzaże, zbudowane z wielu instrumentalnych warstw syntezatorów, smyków, fortepianu i niesamowitego wokalu Margaux. Piękna, głęboka barwa głosu hipnotyzuje i przyciąga równie mocno, co pulsujące, budujące wyjątkową atmosferę dźwięki. Nie dziwią więc porównania do London Grammar, czy muzyczne skojarzenia z dreampop’owymi artystami takimi jak: SYML, Vallis Alps, Vancouver Sleep Clinic, St.South.

Artystka pojawi się w Polsce wraz ze swoim zespołem i oczaruje publiczność rozmarzonymi, pełnymi emocji i melancholii utworami. Intymna atmosfera krakowskiej Alchemii, warszawskich Chmur i gdańskiej Ziemi zapewni najpiękniejsze wrażenia oraz bliskość i intymność muzycznych doznań. Jesienne koncerty to doskonała okazja aby usłyszeć na żywo materiał z dwóch wydanych do tej pory EP - What You See (2017) oraz The City Holds My Heart (2018) , jak i poznać przedpremierowo materiał, który zostanie wydany na początku 2020 roku.data ostatniej modyfikacji: 2019-08-19 12:31:00
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Trójmieście
boks.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
WSB_przeglad_uczelni.jpg
220x300_70.jpg
WSSIP_220.jpg
WSAiB_baner_220x300px.gif
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa Wydział Zamiejscowy w Chorzowie - 5
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie
miniatura
 
Polityka Prywatności