28-29.03.2020

Inteligencja Finansowa 2020

nteresują cię finanse behawioralne? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o cenne porady ekspertów? A może chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę na warsztatach? Zatem nie może Cię zabraknąć na marcowym wydarzeniu Inteligencja Finansowa 2020 organizowanym przez Trójmiejski Region Studenckiego Forum Business Centre Club.

Tegoroczna Inteligencja Finansowa to już 13 edycja projektu. Wydarzenie odbędzie się 28-29 marca w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii i skierowana jest do młodych ludzi u progu dorosłości – studentów, którzy mają szansę już teraz zatroszczyć się o swoją przyszłość finansową, korzystając z doświadczeń praktyków biznesu. Projekt jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Finansów.
Na zorganizowanych szkoleniach i warsztatach, można będzie spotkać wiele osób, które swoją wiedzą i umiejętnościami udowadniają, że chęć działania w biznesie jest opłacalna i daje niesamowite efekty, jeśli tylko odpowiednio się tym zajmiemy.

Prelegentami będą osoby, które biegle posługują się pojęciem finansów behawioralnych, dobrze znają rynek, a także takie, które odniosły sukces w życiu zawodowym i mogą stać się inspiracją dla innych.

data ostatniej modyfikacji: 2020-02-18 15:20:29
Komentarze
 
Polityka Prywatności