2020-04-04 19:30

Rebeka / Sfinks700

Rebeka %2F Sfinks700
kategoria: koncerty

Miejsce: Sfinks700
Sopot, Al. Franciszka Mamuszki 1

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

Rebeka


4 kwietnia w Sfinksie wystąpi Rebeka!
 
Duet zaprezentuje trójmiejskiej publiczności m.in. materiał z najnowszej płyty „Post Dreams”, która ukazała się w lutym 2019 roku.

Charyzma sceniczna, głos Iwony i dopracowane produkcje Bartosza to znaki rozpoznawcze Rebeki. Zwykle pierwszoplanową rolę grają w zespole analogowe syntezatory. Jednakże na ich ostatnim albumie muzycy postanowili iść o krok dalej i na płycie pojawiły się klasyczne instrumenty takie jak smyczki czy trąbka. Płyta zawiera w sobie pełną amplitudę emocji. Z jednej strony zatapiamy się w delikatnie utkanych ornamentach, by za chwilę dać się porwać fali ryczących zimnofalowych gitar. Duet trzeba zobaczyć na żywo, gdyż na scenie dają z siebie wszystko. 

Zagrali ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą. Na koncie mają trzy płyty długogrające, z czego debiutancka „Hellada” zdobyła tytuł polskiej płyty roku w rankingu „Gazety Wyborczej”. Rebeka powstała w 2008 roku z inicjatywy Iwony, kompozytorki i autorki tekstów, do której w 2010 roku dołączył producent Bartosz Szczęsny. 


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-02 17:15:02
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Trójmieście
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
WSAiB_baner_220x300px.gif
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
boks.jpg
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura SGGW
miniatura
 
Polityka Prywatności