2022-09-10 13:00

BIG BOAT PARTY 2022 -10 LAT FALOWANIA | WRZESIEŃ

BIG BOAT PARTY 2022 -10 LAT FALOWANIA | WRZESIEŃ
kategoria: koncerty

Miejsce: Skwer Kościuszki
Gdynia, Skwer Kościuszki

Kup bilet

Cena biletu Standard: 240 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Płyniemy na falach radości, bo doczekaliśmy się! Wytrwaliśmy i mamy 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣, rok w którym wreszcie możemy świętować oficjalnie naszą ???? rocznicę wielkiego falowania na Zatoce Gdańskiej ????

Dwa ostatnie lata realizowane skromniej niż zwykle, tak jak pozwalała na to sytuacja, o której nawet nie chcemy Wam przypominać ☣️ numerowaliśmy gdzieś między 9 a 10. Teraz czas na pełną DZIESIĄTKĘ mimo, że płyniemy już 12 lat!
Jesteśmy dzięki Wam, a wy tak dobrze bawiliście się z nami przez dekadę, dlatego ta edycja jest wyjątkowa.

Wyobraźcie sobie, że podczas rejsów spotkacie stałą ekipę od kapitańskiego tanga: Bekett ???? ConradQ ???? Creamer ???? Glasse ???? Juniore ???? neeVald x Malvee ???? Ricrado ???? Tenes ???? Seb Skalski a także DJ-ów, którzy pojawiali się na pokładzie i za dekami przez te lata.
W tym sezonie same sztosy:  Angelo Mike ????‍☠️ Diana d'Rouze ????‍☠️ dRWAL ????‍☠️ DUSS ????‍☠️ Foxall ????‍☠️ FRESH ????‍☠️ John Waiter ????‍☠️ Kemot ????‍☠️ Last Robots ????‍☠️ Leon ????‍☠️ Luke Erb ????‍☠️ Lulu Malina ????‍☠️ Novika x Lex ????‍☠️ Raidho ????‍☠️ Sincz ????‍☠️ Tommy Gustav ????‍☠️ Vacos. 

To jest czas, który będziecie wspominać przez kolejne edycje. A my rzucamy Wam wyzwanie. Chcemy by było wyjątkowo i do tego potrzebujemy naszej i Waszej wyobraźni.
IMAGINATION ???? wyraźcie siebie w strojach pełnych fantazji, kreatywnych makijażach i ozdobach. Może też weźmiecie ze sobą swoich pupilów, oczywiście myślimy o ulubionych maskotkach. Nie krzywdzimy żywych stworzeń ????

To jak? Gotowi na wielkie świętowanie pod wspólną banderą ⚓️ Żeglugi Gdańskiej i Big Boat Party ????

UWAGA ????‍☠️

Podczas rejsu bary będą wyposażone w terminale ???? i będzie można płacić WYŁĄCZNIE kartą. ????

???? Nie będzie bonów ani płatności gotówką. ????
BOARDING ???? 12.00
START ???? 13.00
KONIEC ???? 20.00

LINE UP (alfabetycznie) ????

-tbc-

???????? Informacje o BEFORE & AFTER PARTY ????????

✅ Wszystkich uczestników rejsu zapraszamy na DWIE rozgrzewki przed niedzielnymi rejsami.
Bawimy się koktajlowo wieczorną porą na Rooftop Top ZORBA ul. Szafarnia 10 (budynek Hotel Marina Club) w dwie soboty - 9.07 oraz 13.08.

✅ Po rejsach niedzielnych 10.07 i 14.08 oraz sobotnim 10.09 zapraszamy na kontynuację i imprezowanie z nami na after party w SFINKS700 ????
Wszystkie mordki z łódeczki z biletami BBP wchodzą za darmo ????????

???? Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób na pokład bez podania przyczyny.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 


data ostatniej modyfikacji: 2022-06-23 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności