2022-11-29 18:00

O zaburzeniach odżywiania - webinar orgnizowany przez NZS UG

Zajadam smutek i nie trawię złości! - webinar dotyczący zaburzeń odżywiania odbędzie się 29 listopada o godzinie 18:00 w formie online. Organizatorem wydarzenia jest Niezależne Zrzeszenia Studentów działające na Uniwersytecie Gdańskim.

Wychodząc naprzeciw związanemu z jesienią wzrostowi zachorowań NZS rusza z nowym prozdrowotnym programem, który ma na celu polepszenie kondycji zdrowotnej - zarówno fizycznej, jak i psychicznej, studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

- Pomysł na wydarzenie zrodził się w trakcie pandemii, kiedy zaczęły pojawiać się głosy, że coraz więcej młodych osób ma problemy psychiczne związane z długotrwałym zamknięciem w domu – mówi o akcji Wiceprzewodniczący ds. HR Zarządu Krajowego Krystian Rubajczyk.

W trosce o kondycję studentów na uczelni, jak również poza nią, NZS oferuje serię wydarzeń związanych z profilaktyką zdrowia psychicznego. Zainteresowani mogą wziąć udział w bezpłatnych webinarach, podczas których specjaliści podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

- Do udziału w akcji zostali zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin, ale przede wszystkim są to psycholodzy, psychoterapeuci oraz psychiatrzy specjalizujący się w różnych dziedzinach. W ofercie spotkań można znaleźć także dietetyków oraz inne profesje zajmujące się dbaniem o równowagę psychiczną. – kontynuuje Krystian Rubajczyk.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/29cCDWfLq

FB: https://www.facebook.com/studencidlazdrowia


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-22 14:41:19
Komentarze
 
Polityka Prywatności