19 lutego 2026 (czwartek), godz. 19:30

Lucky Troubles

Miejsce: Blues Club
Gdynia, Portowa 9

Kup bilet

Cena biletu Normalny: 65 PLN

LUCKY TROUBLES powstało pierwotnie jako jednorazowy projekt na potrzeby 29-go festiwalu Blues Express jako „ZAK Acoustic Trio”. Muzycy grali ze sobą po raz
pierwszy, jednak chemia i energia na scenie oraz bardzo dobre reakcje publiczności sprawiły, że postanowili kontynuować tę współpracę.

Zespół wykonuje głównie dobrze znane standardy z repertuaru Erica Claptona, Johna Meyera czy Neila Younga, które interpretują na swój własny sposób za pomocą dialogu dwóch gitar akustycznych podkreślonych pazurem instrumentów perkusyjnych.


Zespół tworzą: 

Kuba Andrzejewski (wokal, gitara) – jeden z najzdolniejszych polskich bluesmanów młodego pokolenia, lider bydgoskiego zespołu Pokój nr3. Występował m. in. z takimi artystami jak: Michał Kielak, Jerzy Styczyński czy Sebastian Riedel i Cree. Maciej Zdanowicz (gitara),to jeden z najlepszych i zarazem najmniej znanych szerokiej publiczności gitarzysta w Polsce, od lat związany z Poznaniem. Występował m.in. z Hot Water, a na co dzień związany jest z zespołem Glasspop. Całość dopełnia Andrzej Kownacki na instrumentach perkusyjnych, znany ze współpracy m.in. ze Sławkiem Wierzcholskim i Nocną Zmianą Bluesa, Magdą Piskorczyk, Romkiem Puchowskim i Keithem Dunnem czy Janem Gałachem.






Kup bilet

Cena biletu Normalny: 65 PLN


opublikowano: 2025-12-04
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności