Certyfikowany kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przygotowała dla obcokrajowców, planujących rozpoczęcie na Pomorzu studiów lub kariery zawodowej, intensywny kurs języka polskiego.

W ciągu 6 tygodni, podczas 150 godzin lekcyjnych kursanci poznają słownictwo, zasady gramatyki, poprawnego pisania i wymowy, by móc sprawnie posługiwać się na co dzień językiem polskim. Naukę można rozpocząć od podstaw, bądź na średnim poziomie. Zajęcia prowadzą profesjonalni nauczyciele akademiccy, lektorzy władający językiem rosyjskim i angielskim. Pozwala to osiągnąć maksymalną efektywność. Podczas zajęć wykorzystane są nowoczesne technologie multimedialne i materiały wykładowe. Kursanci mają również zadania i warsztaty w terenie.

Zapisując się na kurs języka polskiego w WSAiB Gdynia, zyskasz nie tylko wiedzę, ale także mnóstwo pozytywnych emocji i znajomości. Kurs kończy się certyfikatem poświadczającym znajomość języka.

Czas trwania:
17.08.2020 r. - 25.09.2020 r.

Koszt:

  • 140 euro - dla kandydatów na studia w WSAiB
  • 200 euro - dla pozostałych zainteresowanych

Zapisy na international@wsaib.pl. Należy wypełnić i przesłać formularz (do pobrania wersja ENG lub RU na stronie https://bit.ly/intensywny_kurs_polskiego) ze skanem paszportu i potwierdzeniem opłaty.

Więcej informacji: international@wsaib.pl


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-27 14:17:57
Komentarze
 
Polityka Prywatności