19-20.03.2018

Targi Akademia w UG

Targi odbędą się w dniach 19-20 marca w siedzibie Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 8. Wstęp wolny.

Podczas dwóch dni targów zaprezentuje się kilkadziesiąt uczelni z całego kraju. Ważnym, tradycyjnym już targowym punktem będą przedmaturalne porady przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Licealiści będą mieli również możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas próbnych matur z języka polskiego, biologii, chemii, matematyki, geografii i WOS-u.

Na szczególną uwagę zasługuje spotkanie z gościem specjalnym Łukaszem Duszą z Time for Design oraz jego wykład pt. "Jak Cię widzą tak Ci płacą - pierwsza praca, pierwszy biznes".

Odwiedzający będą mieli również okazję uczestniczenia w Dniach Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego, które odbywać się będą na wszystkich wydziałach oraz w Bibliotece UG. To idealna okazja, by zobaczyć infrastrukturę, porozmawiać ze studentami i wykładowcami, czy wziąć udział w licznych atrakcjach, takich jak m.in. pokazy, eksperymenty, warsztaty.

Targi Akademia towarzyszą rocznicy powstania Uniwersytetu Gdańskiego, który został powołany 20 marca 1970 roku i są wpisane w obchody Święta Uczelni. Organizowane od ponad dwudziestu lat są największą i najstarszą edukacyjną imprezą targową na Pomorzu. Kierowane są przede wszystkim do uczniów, którzy podejmują decyzje związane z wyborem dalszej ścieżki kształcenia - kierunku studiów i uczelni - a także do nauczycieli i wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną szkół wyższych z całej Polski.

Stoiska targowe dla zwiedzających będą czynne w godzinach 9:00-14:00.

WSTĘP NA TARGI JEST WOLNY.

Organizatorem Targów Akademia 2018 jest Uniwersytet Gdański we współpracy z Fundacją Rozwoju UG.

Więcej informacji na stronie: www.targiakademia.pl


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-19 10:39:58
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności