10 czerwca 2011 (piątek)
(Archiwum)

LUXTORPEDA w UCHU

10 czerwca w Klubie Muzycznym Ucho (Gdynia, ul. Sw. Piotra 2) o godz. 19.00 odbędzie się koncert formacji LUXTOROPEDA, czyli "solowego" projektu LITZY.

Luxtorpeda

LUXTORPEDA to z jednej strony solowy projekt LITZY, z drugiej - nowy zespół czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w wielu wspólnych projektach.

Projekt solowy - bo powstał z inicjatywy LITZY, z jego niezaspokojonej potrzeby czadowego grania, on jest wokalistą, autorem tekstów i mózgiem operacji, jednocześnie zespół - bo razem gramy i tworzymy utwory będącą wypadkową naszych muzycznych zainteresowań.
Z początkiem marca 2011 do LUXTORPEDY dołączył HANS - wspomagający wokalnie LITZĘ. Premiera płyty miała miejsce na koncercie w Opalenicy 26 kwietnia 2011.

Skład:

LITZA - GITARRA GŁOS

HANS - GŁOS KRZYŻYK - PERKUSJA GŁOS

KMIETA - BAS GŁOS

DRĘŻMAK - GITARRA GŁOS


ostatnia aktualizacja: 2011-06-07
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności