Trójmiasto - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-06-14

Wydarzenie dot. współpracy międzynarodowej w BIOLOGII MOLEKULARNEJ

Konferencja odbędzie się 14 czerwca na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Abrahama 58.

Wydarzenie skierowane jest do polskich studentów, doktorantów i młodych naukowców z dziedziny biologii, ale także dziedzin współpracujących z biologią tj. medycyny, fizyki, chemii czy informatyki.

Spotkanie będzie miało na celu promocję działań:

  • Europejskiej Konferencji Biologii Molekularnej – EMBC za pośrednictwem Europejskiej Organizacji Biologii Molekularnej- EMBO
  • Europejskiego Laboratorium Biologii Molekularnej – EMBL

Na spotkaniu przedstawione zostaną możliwe formy współpracy w ramach tych organizacji – najbardziej prestiżowych aktorów w dziedzinie szeroko pojętej biologii molekularnej w Europie.

Spotkanie ma na celu przekazanie Państwu wyczerpującej informacji nt. programów stypendialnych EMBO i EMBL oraz możliwości współpracy na wczesnym etapie kariery naukowej. 

Jest to pierwsze wydarzenie organizowane na tak dużą skalę z udziałem byłych polskich stypendystów EMBO (postdocs) oraz polskich stypendystów EMBL (predocs i postdocs). Umożliwi to Państwu nie tylko uzyskanie informacji o prowadzonych programach, ale także bezpośrednie pozyskanie praktycznej wiedzy o doświadczeniach, rozwoju kariery i perspektywach młodych naukowców z Polski.

Możliwości wykorzystania potencjału współpracy z tymi organizacjami są znacznie większe niż obecny udział polskich naukowców. Spotkanie organizowane jest dla Państwa, którzy stanowicie przyszłość nauki polskiej.

Program wydarzenia

Więcej o omawianych w trakcie planowanego spotkania programach na stronach:

https://www.embo.org/funding-awards/fellowships

https://www.embl.de/training/index.php


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-11 12:25:04
Komentarze

Nauka języków w Trójmieście
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
WSSIP_220.jpg
220x300_70.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności