2019-11-11 12:00

UMG zaprasza na Paradę Niepodległości

Parada Niepodległości w Gdyni odbędzie się 11 listopada. Jednym z uczestników będzie Uniwersytet Morski w Gdyni. Rozpoczęcie o godzinie 12:00.

11 listopada 2019 roku Gdynia tradycyjnie, bardzo uroczyście będzie świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Jednym z głównych akcentów gdyńskich obchodów jest Parada Niepodległości. Rozpocznie się ona o godz. 12.00 i przejdzie trasą od Dworca Gdynia Główna, aż pod Pomnik Polski Morskiej na Skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz Miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych. Jak co roku, również Uniwersytet Morski w Gdyni przyłączy się do świętowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów wraz z rodzinami do udziału w Paradzie Niepodległości, która odbędzie się w dniu 11 listopada 2019 roku.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00. Zbiórka dla studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni została zaplanowana na godz.10:30 przy Dworcu Gdynia Główna (przy ul. Dworcowej, pod filarami). Do godz. 11:15 trwać będzie formowanie szyku UMG, aby następnie włączyć się do ogólnego szyku Parady. Będziemy przemieszczać się ul. Dworcową w kierunku ul. 10 Lutego w Gdyni. Pracownicy i doktoranci wraz z rodzinami proszeni są o przybycie o godz. 11:30. 

Zaprezentujmy godnie Uniwersytet Morski w Gdyni w dniu Święta Niepodległości!

Po Paradzie Niepodległości serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów i doktorantów do tradycyjnego, pamiątkowego zdjęcia. Każdy uczestnik przemarszu z ramienia Uniwersytetu Morskiego w Gdyni poczęstowany zostanie pysznym rogalem świętomarcińskim.


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-04 10:58:38
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Trójmieście
boks.gif

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSB_przeglad_uczelni.jpg
UG_przeglad_uczelni_1.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura
 
Polityka Prywatności