2019-12-29 11:00

Odkrywanie sekretów Gdyni Kwiatkowskiego

Organizatorzy zapraszają na ostatnią w tym roku grę miejską z pogranicza zabawy detektywistycznej i historycznej dla wszystkich miłośników Gdyni - "Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego". Z okazji 131. rocznicy urodzin budowniczego miasta i patrona WSAiB Gdynia zabierzemy Graczy w podróż w czasie od XIX wieku aż do czasów, w którym ziszcza się wizja wicepremiera Eugeniusza Kwiatkowskiego o nowoczesnym porcie i mieście z morza i marzeń. Zabawę, przygotował Parlament Studentów WSAiB Gdynia.

Gra przeznaczona dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Udział bezpłatny. Limit miejsc - 300. Zgłoszenia indywidualne i grupowe do 27.12.2019 r. na e-mail: kwiatkowski@wsaib.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Prowadzenie: Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia, Inne Szlaki).
Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, godz. 11.00.
Zakończenie: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1, godz. 14.00.

Wszyscy uczestnicy gry dostaną kartę wstępu do Muzeum Miasta Gdyni na ostatnie kuratorskie oprowadzenie po wystawie: „Polskie Projekty. Polscy Projektanci. Barbara Hoff”. Przewidziano równie¿ inne atrakcyjne upominki.

Gra objęta patronatem Wojciecha Szczurka, Prezydenta Miasta Gdyni i Joanny Zielińskiej, Przewodniczącej Rady Miasta Gdyni.

Partner strategiczny: Muzeum Miasta Gdyni, Inne Szlaki, IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni, Towarzystwo Miłoœników Gdyni, Restauracja Moje Miasto, Morze Piwa, Centrum U7 Gdynia.

Uroczystości upamiętniające urodziny Eugeniusza Kwiatkowskiego odbędą się 30.12.2019 r., godz. 12. Kwiaty przed pomnikiem budowniczego Gdyni, przy ul. 10 Lutego 16 złożą przedstawiciele samorządu, gdyńskich szkół i mieszkańcy miasta. Następnie wzniesiony zostanie toast urodzinowy gorącą czekoladą. Będzie okazja do rozmów o dokonaniach inż. Kwiatkowskiego.

data ostatniej modyfikacji: 2019-12-17 15:32:25
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Trójmieście
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSAiB_baner_220x300px.gif
UG_przeglad_uczelni_1.jpg
uniwersytet_morski_boks_przeglad_uczelni.gif
WSB_przeglad_uczelni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 05
miniatura
miniatura FOTO 3
 
Polityka Prywatności