2022-11-25

Trychologia Holistyczna - konferencja w WSZ

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Trychologia Holistyczna” odbędzie się 25 listopada w siedzibie Wyższej Szkoły Zdrowia przy ul. Pelplińskiej 7 w Gdańsku.

Konferencja oferuje dostęp do najbardziej aktualnych wiadomości akademickich dla trychologów, kosmetologów, lekarzy, pielęgniarek, dietetyków i innych specjalistów w nurcie trychologii holistycznej. Konferencja skierowana jest także do Studentów, Absolwentów  i wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu trychologii.

  
Odniesienie się do pierwotnej przyczyny dermatoz owłosionej skóry głowy i nadmiernej utraty włosów w filozofii holistycznej, polegającej na kompleksowej diagnostyce i terapii we współpracy z wieloma specjalistami sprawia, że takie działania przynoszą najkorzystniejsze rezultaty w pracy z pacjentem trychologicznym. Stąd też, Nasi Prelegenci, którzy są wybitnymi specjalistami, chętnie podzielą się sprawdzonymi rozwiązaniami i praktykami, jak również najnowszymi doniesieniami naukowymi w nurcie trychologii holistycznej.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Trychologia Holistyczna” obejmuje takie zagadnienia jak:

  • diagnostyka i terapia w zakresie łysienia czy skóry suchej,
  • diagnostyka laboratoryjna,
  • dietetyka trychologiczna,
  • psychotrychologia,
  • biodostępność składników aktywnych stosowanych w trychologii i kosmetologii, 
  • pielęgnacja włosów.
Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.

data ostatniej modyfikacji: 2022-11-02 13:32:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności